AGL-VOETBALLANDENKAMPIOENSCHAPPEN 2013 in LE DE ROMANHE
terug naar Cultuur (hoofdmenu)

Van vrijdag 6 t/m maandag 23 december worden in le de Romanhe de zevende AGL-Voetballandenkampioenschappen gehouden. Op deze pagina de puntentelling, het speelschema en de selecties; klik hier voor berichtgeving over de wedstrijden en achtergronden.

POULES EN PUNTENTELLING

Groep 1 Groep 2
Land W + = - GV GT DS PT
Norland 4 3 1 0 5 2 3 10
Seppi 4 2 0 2 7 5 2 6
Palana 4 2 0 2 6 6 0 6
le de Romanhe 4 1 1 2 2 6 -4 4
Mii-Eilanden 4 1 0 3 6 7 -1 3
Land W + = - GV GT DS PT
Karstonia 4 2 1 1 8 5 3 7
Kronenburg 4 2 1 1 9 8 1 7
Insulantis 4 1 2 1 4 4 0 5
Chimor 4 1 2 1 4 4 0 5
Voski 4 1 0 3 4 8 -4 3
Halve Finale woensdag 18 december (A) Uitslag
NORLAND KRONENBURG 1 - 0
Halve Finale donderdag 19 december (B) Uitslag
KARSTONIA SEPPI 4 - 2
3e en 4e plaats zaterdag 21 december Uitslag
Kronenburg Seppi x - x
Finale maandag 23 december Uitslag
NORLAND KARSTONIA x - x

Legenda: W wedstrijden gespeeld; + wedstrijden gewonnen; = wedstrijden gelijkgespeeld; - wedstrijden verloren; GV doelpunten vr; GT doelpunten tegen; DS doelsaldo; PT punten
Uitleg: een land krijgt drie punten per gewonnen wedstrijd, n per gelijkgespeelde wedstrijd en geen per verloren wedstrijd. Dit levert - bij goed spel - maximaal twaalf punten op (genoteerd onder PT). De twee landen met de meeste punten gaan naar de halve finale, waarbij de winnaar van A tegen de tweede van B speelt, en andersom.
Het doelsaldo (het verschil van doelpunten die een land zelf gescoord heeft, en van degene die door de tegenpartij zijn gescoord) telt pas mee wanneer nummer twee en drie evenveel punten behaald hebben en het dus niet duidelijk is wie er doorgaat.

SPEELSCHEMA

Tien AGL-lidstaten hebben zich er dit keer opgegeven. Issel kondigde op de 50ste AGL-Conferentie in Portus Regius aan te overwegen de kampioenschappen te boycotten; het land heeft zich uiteindelijk niet aangemeld.

De wedstrijden worden gespeeld in het Jacques Urz Bolhe-Stadion en het Stade du Sport in Port de Boiguehenneuc.

Wanneer? Wie? Waar? Uitslag
Dag 1 vrijdag 6 december Seppi - le de Romanhe w 0 - 1
Dag 1 vrijdag 6 december Kronenburg - Chimor w 2 - 2
Dag 2 zaterdag 7 december Palana - Mii-Eilanden w 2 - 1
Dag 2 zaterdag 7 december Voski - Karstonia w 0 - 3
Dag 3 maandag 9 december Norland - le de Romanhe w 1 - 1
Dag 3 maandag 9 december Insulantis - Kronenburg w 2 - 1
Dag 4 dinsdag 10 december Seppi - Mii-Eilanden w 3 - 2
Dag 4 dinsdag 10 december Chimor - Voski w 2 - 1
Dag 5 woensdag 11 december Palana - Norland w 0 - 1
Dag 5 woensdag 11 december Insulantis - Karstonia w 2 - 2
Dag 6 donderdag 12 december le de Romanhe - Mii-Eilanden w 0 - 2
Dag 6 donderdag 12 december Kronenburg - Voski w 3 - 2
Dag 7 vrijdag 13 december Norland - Seppi w 1 - 0
Dag 7 vrijdag 13 december Karstonia - Chimor w 1 - 0
Dag 8 zaterdag 14 december le de Romanhe - Palana w 0 - 3
Dag 8 zaterdag 14 december Insulantis - Voski w 0 - 1
Dag 9 maandag 16 december Mii-Eilanden - Norland w 1 - 2
Dag 9 maandag 16 december Karstonia - Kronenburg w 2 - 3
Dag 10 dinsdag 17 december Seppi - Palana w 4 - 1
Dag 10 dinsdag 17 december Chimor - Insulantis w 0 - 0
Halve finales
Dag 11 woensdag 18 december Norland - Kronenburg w 1 - 0
Dag 12 donderdag 19 december Karstonia - Seppi w 4 - 2
Derde en vierde plaats
Dag 13 zaterdag 21 december verliezer dag 11 - verliezer dag 12 w 0 - 0
Finale
Dag 14 maandag 23 december winnaar dag 11 - winnaar dag 12 w 0 - 0

SELECTIES

Chimor (coach: lvaro Gmez)
doel
Ernesto Guzmn
Jun Barranco
verdediging
Enrico Paulo
Lus Rodriguez
Fidel Renzo
Leo Pasadena
Antonio Mendes
middenveld
Joaquin Parra
Paco Herrera
Pablo Zorrinos
Paco Fernandez
Tony Nazir
voorhoede
Ramn Mamentu
Carlos Gallego
Jorge Costa
Felipe Caldern
Timo Mendez
le de Romanhe (coach: Peter Larsson)
doel
Toine Garz-Souv
Jacques Urz-Zaran
verdediging
Eric Bonamy
Lyonel Vauz-Kergas
Mervine Urz-Verre
Gatan Kauzine
Dodat Mchefer
middenveld
Jacques Sarche-Bonamy
Edmond Diem-Kezt
Aude Kmarel
Mervine Rrokk
Antoin Naouzur
voorhoede
Edmond Faroc-Kezt
Aristophane Naouzur
Guy Noazer
Marc-Etienne Mlan-Kergas
Insulantis (coach: Jonus Cassatius)
doel
Magnus Dominicanus (Mercurius)
Marcus Tartessus (Porto PA)
Jonus Saverus (APIA)
verdediging
Alfonsus Lautus (Allianza Lindavista, RC)
Sextus Flavius (Iupiter SV)
Aulus Cephalus (APIA)
Nikus Vallus (APIA)
Gaius Tartessus (Mercurius)
Marcellus Tactus (Iupiter SV)
Stefanus Ticinus (Mercurius)
middenveld
Geleus Arpinius (club in Zweden)
Johannus Robigus (Saeturnus)
Paulus Ticinus (SC Groningen, KB)
Petrus Sinistrus (Saeturnus)
Drugus Telaius (Porto PA)
Rikkus Eratus (APIA)
voorhoede
Marcaulus Chrisantus (club in Duitsland)
Vincentius Tingitanus (Mercurius)
Jannus Suebicus (Comitium Traeniclum)
Lucius Varronianus (Liberta Eralanta)
Sebastianus Pigalus (Porto PA)
Christianus Flagellus (Liberta Eralanta)
Tamus Chrisantus (comitium Traeniclum)
Karstonia (coach: Dennis Reeves)
doel
Roger Ahlberg
Petter Vidlund
verdediging
Johan s
Kari Vlimki
Oskar Vellemo
Azad Khan
Linus Nilsson
middenveld
Ralph Gransson
ke Forsberg
Mohammed Faruk Aslan
Esker Gidlund
Tiit Vrim
voorhoede
Terje Fallstedt
Karsten Boll
Daniel Edman
Poul Johnsson
Kronenburg (coach: Koide Wuirgitt)
doel
Alwin Cornelisz (SV Engelbert)
Jurjen Plaatsman (FCF)
verdediging
Menno Bastiaansen (FC Noordeinde)
Fedze Fokkema (FCF)
Gerd Haanstra (SV Engelbert)
Wubbo Jansz (FCF)
Willem Kasimier (FC Noordeinde)
Gyrgy Samassa (AFK Alexanderstad)
middenveld
Harald Bodilsen (Orange Lions)
Joo Cardoso Simes (SV Engelbert)
Dante Gaastra Jansma (SC Groningen)
Johan Hansen (SV Engelbert)
Fridjoff Quaegebuerh (FCF)
Frank Torringa (SV Engelbert)
voorhoede
Andor Erikson (FC Noordeinde)
Jonas Fornerod (FCF)
Henrik Geratama (FCF)
Melchiorre Giangi (SC Groningen)
Jim Mackenzie (SV Engelbert)
Sam Ochsenbein (AFK Alexanderstad)
Mii-Eilanden (coach: Peter Jackson)
doel:
Marc Bowland-Smith
Nicklas Johnson
verdediging
John Heart
Onguama Stevenson
Nicklas Patapa
William Richardson
John Monoghan
middenveld
Harry Forestier
Puaia Taanare
Uhltoki Palangini
Richard Jones
Graham Patapa
voorhoede
Dennis Minoti
Mike Bowls
Onguama Kanooke
Forester Utaki
Norland (coach: Lars-Jeppe Bohrman-Christensen)
doel
Claes Hansen
Edvard Thompson
verdediging
Patrick Cloade
Tony Cracknell
John Leadbetter
Graham du Rosier
Bjrn Saltum
Jorge da Silva Rodriguez
middenveld
Flemming Asbk
James Brahm
Pascoal Frana da Cunha
Svend Friis
Peter Rhys-Smith
Eigil Sande
voorhoede
Oliver Christow
Niels Elholm
Erik Grndahl
ge Holm
Niels Lykke Jensen
Christian Nrgaard
Palana (coach: Dmitri Dejneka)
doel
Jevgeni Korovin
Li Jong
verdediging
Viktor Pimenov
Michael Kimsk
Kazimir Fesjin
Archip Istomin
Pavel Zoebov
middenveld
Ilja Venetsianov
Fjodor Kramskoj
Li Tsjemesov
Gavrila Soroka
Kosma Agin
voorhoede
Koezma Drevin
Jemeljan Sapoenov
Mstislav Visjnjakov
Lensta Narboet
Seppi (coach: Cagt Corselu)
doel
Guas Nilgseig (Juganam SA)
Carwe Aujt (Prisce)
Praug Nodna (Soprito)
Verdediging
Arges Lihitt (Corille)
Libki Nilgseig (Juganam SA)
Ipaar Reelsti (Sporting Braga, Portugal)
Inper Harieen (LIT)
Assirne Fesswe (Gioul)
Matthew Sappins (Gioul)
middenveld
Aslir Allaug (Corille)
Ittre Cajeen (Soprito)
Fume g (Prisce)
Ittre Peeleig (CSA Jarjana)
Praug Peeleig (Prisce)
Aslir Sueen (Corille)
voorhoede
Libki Sajeen (Gioul)
Praug Seigileig (Sesoma)
Runau Wausse (Gioul)
Ninge Lrwe (Union Minde)
Igunste Lellejt (Corille)
Voski (coach: Āfrec Mēters)
doel
Piuvs Artūzēs
Şazvus Urgāc
verdediging
Oduakers Āģas
Şafer Buzd
Florjan Jakc
Markus Mōzus
middenveld
Albert Buria
Reto Cotschals
Āfrec Krōva
Şazvus Rūģius
Ubertas Samāzas
voorhoede
Şafer Jakc
Kastryt Ndoi
Timōģius Pūvdēs
Gjergj Sulka