AGL-VOETBALLANDENKAMPIOENSCHAPPEN 2009 in KRONENBURG
terug naar Cultuur (hoofdmenu)

Van zaterdag 13 juni t/m zaterdag 27 juni worden in Kronenburg de zesde AGL-Voetballandenkampioenschappen gehouden. Op deze pagina de puntentelling, het speelschema en de selecties; klik hier voor berichtgeving over de wedstrijden en achtergronden.

POULES EN PUNTENTELLING

Poule A Poule B
Land W + = - GV GT DS PT
Seppië 3 3 0 0 10 4 6 9
Kronenburg 3 1 1 1 3 3 0 4
Chimor 3 1 0 2 7 6 1 3
Issel 3 0 1 2 2 9 -7 1
Land W + = - GV GT DS PT
Norland 3 3 0 0 12 3 9 9
Insulantis 3 1 1 1 2 4 -2 4
Mii-Eilanden 3 1 0 2 3 7 -4 3
Île de Romanhe 3 0 1 2 4 7 -3 1
Halve Finale maandag 22 juni Uitslag
SEPPIË INSULANTIS 0 - 3
Halve Finale woensdag 24 juni Uitslag
NORLAND KRONENBURG 1 - 0
Finale zaterdag 27 juni Uitslag
INSULANTIS NORLAND 2 - 3

Legenda: W wedstrijden gespeeld; + wedstrijden gewonnen; = wedstrijden gelijkgespeeld; - wedstrijden verloren; GV doelpunten vóór; GT doelpunten tegen; DS doelsaldo; PT punten
Uitleg: een land krijgt drie punten per gewonnen wedstrijd, één per gelijkgespeelde wedstrijd en geen per verloren wedstrijd. Dit levert - bij goed spel - maximaal negen punten op (genoteerd onder PT). De twee landen met de meeste punten gaan naar de halve finale, waarbij de winnaar van A tegen de tweede van B speelt, en andersom.
Het doelsaldo (het verschil van doelpunten die een land zelf gescoord heeft, en van degene die door de tegenpartij zijn gescoord) telt pas mee wanneer nummer twee en drie evenveel punten behaald hebben en het dus niet duidelijk is wie er doorgaat.

SPEELSCHEMA

De wedstrijden worden gespeeld in het Anton Ubbink-Stadion in Oosterland, Stadion De Burcht in Friescheburg, Stadion De Groene Weyde in Marianne en het Thorwald-stadion in Alexanderstad.

Wanneer? (tijden locaal en in West-Europa) Wie? Waar? Uitslag
Dag 1 maandag 15 juni 18.00 (00.30) Issel - Chimor Anton Ubbink 1 - 4
Dag 1 maandag 15 juni 20.45 (03.15) Kronenburg - Seppië De Burcht 1 - 2
Dag 2 dinsdag 16 juni 18.00 (00.30) Île de Romanhe - Norland De Groene Weyde 2 - 4
Dag 2 dinsdag 16 juni 20.45 (03.15) Mii Eilanden - Insulantis Thorwald 0 - 1
Dag 3 woensdag 17 juni 18.00 (00.30) Issel - Kronenburg De Burcht 0 - 0
Dag 3 woensdag 17 juni 20.45 (03.15) Chimor - Seppië Anton Ubbink 2 - 3
Dag 4 donderdag 18 juni 18.00 (00.30) Île de Romanhe - Mii Eilanden Thorwald 2 - 3
Dag 4 donderdag 18 juni 20.45 (03.15) Norland - Insulantis De Groene Weyde 4 - 1
Dag 5 vrijdag 19 juni 20.00 (02.30) Issel - Seppië Anton Ubbink 1 - 5
Dag 5 vrijdag 19 juni 20.00 (02.30) Chimor - Kronenburg De Burcht 1 - 2
Dag 6 zaterdag 20 juni 20.00 (02.30) Île de Romanhe - Insulantis De Groene Weyde 0 - 0
Dag 6 zaterdag 20 juni 20.00 (02.30) Norland - Mii Eilanden Thorwald 4 - 0
Halve finales
Dag 7 maandag 22 juni 20.00 (02.30) Seppië - Insulantis De Burcht 0 - 3
Dag 8 woensdag 24 juni 20.00 (02.30) Norland - Kronenburg De Groene Weyde 1 - 0
Finale
Dag 9 zaterdag 27 juni 15.00 (21.30) Insulantis - Norland Thorwald 2 - 3

SELECTIES

Chimor (coach: Miguel Farria)
doel
Eddy Crespo (club in Mexico)
Diego Turón (R - Platón)
Jhon Obispo (spits - club in Spanje)
Ramon Mamentu (spits - Allianza Lindavista)
Omar Ramirez (spits R - CSA Jarjana, SP)
Marcos Peralta (spits - Porto PA, IA)
Alemán García (Allianza Lindavista)
Paolo de Pasco (Catarína)
Ricky Romo (Club Angulema)
Victor de la Luz (club in Peru)
Ivan Ruiz (CF Seca)
Ernesto Arroyo (Centro)
Martín Bosco (club in Spanje)
Alan Caras (R - Platón)
Jesús Parihuela (R - club in Spanje)
Santiago Pale (R - Platón)
Gian-Marco Picardia (R - club in Spanje)
Juan Oroya (R - Catarína)
Luís Jimenez (R - Catarína)
Île de Romanhe
     
Insulantis (coach: Petrus Scylaceus)
doel
Marcus Tartessus (Porto PA)
Johannus Isauricus (Mercurius)
verdediging
Alfonsus Lautus (Allianza Lindavista, RC)
Sextus Flavius (Iupiter SV)
Aulus Cephalus (APIA)
Mennus Polygnotus (club in IJsland)
Ardunus Laconarus (Mercurius)
middenveld
Geleus Arpinius (club in Zweden)
Johannus Robigus (Saeturnus)
Paulus Ticinus (SC Groningen, KB)
Theiocratus Seilancum (Porto PA)
voorhoede
Marcaulus Chrisantus (HSV)
Vincentius Tingitanus (Mercurius)
Jannus Suebicus (Comitium Traeniclum)Lucius Varronianus (Liberta Eralanta)
Sebastianus Zephyrus (Porto PA)
Issel (coach: Ritse Spei)
doel
Jón Godewyn
Biem Hanslyw
Jén Krowe
verdediging
Marn af den Hó
Tjęl Kenlin
Dawid Móndei
Tjimme Horlin
Ef Árman
Hirn Bó
middenveld
Elber Arsen
Sahid al-Ryad
Pet den Oad
Jabb Estlin
Sigo Jestr
Agor Foldeman
voorhoede
Sam Hertshlej
Sime Teshús
Jorn Bânsle
Sier Janlyw
Lof Annelin
Ties Reitwest
Kronenburg (coach: Hans Svendsen)
doel
Alwin Cornelisz (SV Engelbert)
Jurjen Plaatsman (FCF)
Aram de Haan de Cronenburgh (KVA)
verdediging
Fedze Fokkema (FCF)
Harm-Jan Noordink (SC Groningen)
Willem Kasimier (FC Noordeinde)
Harm Fernandd (FCF)
Gerd Haanstra (SV Engelbert)
Wubbo Jansz (FCF)
middenveld
Johan Hansen (SV Engelbert)
Dante Gaastra Jansma (SC Groningen)
Fridjoff Quaegebuerh (FCF)
Peter Hut (SV Engelbert)
Kander Veenstra Tadema (Platón, RC)
Willem Boerma (FCF)
voorhoede
Henrik Geratama (FCF)
Andor Erikson (FC Noordeinde)
Bram Klaus (SV Engelbert)
Ewald Sonnema (CF Seca, RC)
Jakko Ettema Veenstra (FCF)
Thijs Bouma (FC Noordeinde)
Mii-Eilanden
     
Norland (coach: Lars-Jeppe Bohrman-Christensen)
doel
Jorgen Kirkegaard
Edvard Thompson (R)
Tony Cracknell
Svend Neumann
Jorge da Silva Rodriguez
Roger Nordman
Steve Patterson
Graham du Rosier
Robert Ericksson
Eigil Sandře
Peter Rhys-Smith
Martin Přlsson
Danny Kirkegaard
James Brahm
Niels Lykke Jensen
Niels Elholm
Lars Hvid
Christian Nřrgaard
John Evans
Erik Grřndahl
Seppië (coach: Kander Foheen)
doel
Runau Talgte (Gioul)
Guas Nilgseig (Juganam SA)
Carwe Aujöt (Prisce)
verdediging
Fög Teegte (CSA Jarjana)
Praug Issitte (Gioul)
Arges Lihitt (Gioul)
Libki Nilgseig (Juganam SA)
Steig Eirileig (Prisce)
Ipaar Reelsti (club in Portugal)
middenveld
Ninge Lassirde (Corille)
Aslir Allaug (Corille)
Tirges Undseig (Gioul)
Ittre Cajeen (Soprito)
Inper Rorgaun (club in Spanje)
Fume Ög (Prisce)
voorhoede
Ipaar Oorileig (Prisce)
Libki Sajeen (Gioul)
Praug Seigileig (Sesoma)
Runau Wausse (Gioul)
Arn-Mistor Eerileig (Juganam SA)